«

»

cze 25

RGBW4C + MicroWash RGBW

RGBW4C to cztero-kanałowy kontroler DMX dedykowany do parów i taśm LED. Do przetestowania jego możliwości podłączyliśmy micro wash RGBW. Rezultaty był lepsze niż się spodziewaliśmy?

 

Micro wash RGBW w trybie 4 kanałowym idealnie daje się sterować za pomocą mini kontrolera jakim jest RGBW4C. Predefiniowane kolory i programy działają wyśmienicie, a dobre dobranie wartości poszczególnych kanałów daje na prawdę żywe kolory.

RGBW4C pozwala na użycie gotowych programów oraz na tworzenie własnych. Prosta i intuicyjna kontrola powoduje, że sterownik nadaje się nie tylko dla profesjonalnych oświetleniowców.

Po wyjęciu z pudełka i spięciu w sumie 2 kabli sprzęt jest gotowy do pracy. Nadaje się idealnie do doświetlania tła, czy kreowania nastroju na scenie. 4 suwaki i wyraźnie zaznaczone funkcje nie sprawią problemu nikomu w użytkowaniu. Dzięki temu też bardzo szybko możemy dokonywać płynnych jak i nagłych zmian kolorystyki. Pod gotowymi programami kolorów możemy przypisać 3 własne barwy. Kontroler jak na porządne urządzenie przystało oferuje także funkcję blackout.

Podłączając reflektory lub belki należy pamiętać aby adresy były co 4 (1,5,9 itd).
Pozwala to na podłączenie do 8 urządzeń, którymi można sterować bezpośrednio lub połączyć większą ilość urządzeń w 8 grupach. RGBW4C dysponuje też predefiniowanymi chase?ami i posiada makra kolorów. Podłączenie MicroWash?a RGBW pozwala na ciekawe efekty, a sam kontroler idealnie współpracuje z urządzeniem. Zaprogramowane kolory, przejścia i chase?y MicriWash oddaje na prawdę świetnie.
Ważnym jest aby micro reflektor był ustawiony w 4-kanałowym trybie DMX.
Tryb działania do dźwięku można wyregulować, ustawiając czułość mikrofonu, szybkość zmian, płynność przejść czy dimmer całości lub białego koloru.

Zobaczmy jak microwashe RGBW współpracowały z RGB4C: