«

»

gru 14

Nowości w ADJ na Nowy Rok!

Właśnie pojawiła się informacja na temat nowych produktów z oświetlenia od American Dj!
Już niedługo dostępne w sklepach będą takie nowości jak:

Tribar Spot, Micro Sky, Sweeper Beam Led, Freq Matrix, LED UV GO, Matrix Beam LED.

Tribar Spot:
TRIBAR SPOT marki American DJ to system z sześcioma małymi głowami typu Pinspot wyposażone w diody TRI LED o mocy 5W każda. Zaprojektowany do oświetlenia/podświetlenia parkietów tanecznych, ścian, sufitów, podestów oraz innych powierzchni.
Każdy Pinspot może być niezależnie sterowany za pomocą DMX jak np.: dimer, efekt stroboskopu lub 32 makra kolorów. Kąt głowicy musi być ustawiony manualnie. TRIBAR SPOT ma m.in. następujące funkcje: 7kanałów DMX, 6 trybów pracy, 12 stopniowy kąt świecenia lub tryb pracy jak Sound Active z zainstalowanymi programami świetnymi.  Dodatkowym atutem jest możliwość bezprzewodowego sterowania za pomocą pilota ADJ LED RC (sprzedaż jako wyposażenie dodatkowe).

Micro Sky:

Ożyw każdą imprezę z ADJ Micro Sky! Ten przenośny zielony laser produkuje genialny  efekt typu „Liquid Sky”, który może być wyświetlany na suficie, ścianie lub nad tłumem, na parkiecie.Micro Sky jest łatwy w użyciu – wystarczy podłączyć i uruchomić  wbudowane 15 programów i 25 wzorów w trybie  Auto lub trybie aktywacji dźwiękiem. Za pomocą dołączonego bezprzewodowego pilota RF można wybierać programy, wzory i włączyć blackout. Kompaktowa, lekka konstrukcja lasera Micro Sky sprawia, że jest on idealny do artystów, zespołów, klubów nocnych i barów lub jakichkolwiek imprezowiczów! Laser ten jest bezpieczny w użyciu i zgodny z normami FDA (tylko w USA).

Sweeper Beam LED:

ADJ Sweeper Beam LED tworzy fascynujące efekty świetlne dzięki szybkim obrotom belki  i jego 8-strefowym LED chase, efekty pulsujące i stroboskopowe. Ta unikalna belka posiada 8 x 3W jasne białe diody LED CREE z wąską wiązką o kącie 3,5 stopnia, 4 tryby DMX i 4-przyciskowe menu LED DMX.

Sweeper Beam LED może być sterowany za pomocą dźwięku i jego własnych zainstalowanych programów, sterownikiem DMX lub łatwym w obsłudze kontrolerem ADJ UC3. Najlepiej działający w kilka sztuk na raz, Sweeper Beam LED jest przeznaczony na  sceny, do klubów i dla artystów mobilnych.

Freq Matrix:

Więcej kreatywności wraz z FREQ MATRIX marki American DJ. Rewolucyjny 16 sekcyjny panel z standardową opcją funkcji stroboskopu oraz z zainstalowanym efektem chase. Funkcja chase oraz stroboskop dają możliwość stworzenia niesamowitego dynamicznego efektu świetlenego, kreatywność bez granic.

FREQ MATRIX oferuję pełną kontrolę DMX, dimer, efekt stroboskopu, prędkości oraz chase. Za pomocą czterech przycisków obok wyświetlacza można swobodnie sprawdzać i dokonywać zmian w menu. Dodatkowo oferuję kontrolę manulaną (prędkość oraz dimer) za pomocą pokręteł oraz kontrolę w trybie Sound Active.

FREQ MATRIX został wyposażony w 16 x 5W białe diody LED gdzie jego maksymalny pobór mocy to 107W.

LED UV GO:

 

LED UV GO jest członkiem popularnej serii produktów ADJ „Go” zasilanych bateryjnie. LED UV GO posiada 10 x 1W diody UV LED, plus wbudowany akumulator litowy, który podtrzyma zasilanie do 8 godzin (maksymalna moc światła) z pełnego, pojedyńczego ładowania. Pozwala to projektantom oświetlenia na swobodę w ustawianiu tego urządzenia, bez uzależnieina od zasilania. To urządzenie obsługuje zasilanie AC lub DC.

LED UV GO nie jest sterowany przez DMX. Należy użyć dołączonego bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania IR lub 4-przyciskowego systemu sterowania na tylnym panelu do obsługi wbudowanych funkcji, takich jak: efekt stroboskopowy, ściemnianie i Blackout. To urządzenie, wykorzystuje diody o żywotności 50 000 godzin i maksymalnym poborze mocy urządzenia 53 W.

Matrix Beam LED:

Matrix Beam LED marki American DJ został zaprojektowany jako Blinder  lub jako efekt chase, który może być wykorzystany do wszechstronnych aplikacji. Poprzez funkcje chase istnieje możliwość tworzenia efektu alfabetycznego oraz numerycznego za pomocą DMX. Matrix Beam LED jest zasilany przez dwadzieścia pięć 3W ciepłych diod LED w panelu 5×5.

Matrix Beam LED został również wyposażony w:  3 tryby DMX, 3 tryby pracy oraz zatrzaski umożliwiające szybkie oraz stabilne połączenie wielu elementów do stworzenia wspaniałego efektu świetlnego.